LEXIKON SUROVIN v krmivech - OBSAH

owl-books

Seznam surovin:

A  B C/Č D E F G H CH I  J K L M N O P Q R/Ř S/Š T U V W X  Y  Z/Ž

O lexikonu:

Jelikož je naší vizí a cílem prodávat pouze kvalitní krmiva a vyhýbat se všemu, co by mohlo Vašim mazlíčkům uškodit (např: supermarketová krmiva typu Pedigree, Propesco, Kitekat, Míca, Whiskas a další), připravili jsme pro Vás jako PRVNÍ eshop, VELKÝ LEXIKON SUROVIN používaných při výrobě krmiv.

Denně zodpovídáme spoustu dotazů týkajících se např. vhodného krmiva, kvality krmiva danné značky, zažívacích problémů mazlíčka apod. Bohužel dost často se setkáváme s tím, že zákazníci buď "skočili" na masivní reklamní kampaň naprosto nevhodného krmiva (př. Pedigree, Whiskas, Kitekat aj.) nebo často, díky mylným a zavádějícím informacím z obchodů kde nakupují, pořizují předražené značky, které za svou cenu (poměr cena/výkon) nenabízejí příliš kvalitní krmivo (př. Royal Canin, Pro Plan - mimo veterinární řady aj.). Vyznáte-li se v základech složení krmiv, pak zjistíte, že se dá sehnat velice kvalitní krmivo za bezkonkurenční ceny (Annamaet, Profine, Nativia, Petkult, aj. - krmiva s cenou do 110Kč/kg)

U surovin v našem lexikonu se často setkáte s popisem odkazujícím se většinou na psy. Avšak alergeny a vhodné či nevhodné suroviny, jsou pro psy i kočky téměř stejné. U kočičích krmiv oproti psím, dbáme na vyšší obsah masa (pes již dávno není vlk a díky domestikaci, potřebuje stravu více vyváženou).

Jak vyhledávat?

Klikněte na písmeno, odpovídající počátečnímu písmenu Vámi hledané suroviny, v abecedním seznamu, v úvodu této stránky.

Suroviny jsou seřazeny abecedně. Pokud nenajdete hledanou surovinu u víceslovných názvů, zkuste slova prohodit a zkuste jiné písmeno. (Př: Hledáme Olej sojový. Pokud nenalezneme pod písmenem O, zkusíme heldat pod písmenem S - Sojový olej)

O krmivech víme vše a nyní díky nám, můžete i Vy :-)

Tým dochazi.cz

[zdroj popisu surovin lexikonu: psikrmivoradce.cz]