Doprava a dodání zboží

Přeprava a dodání zboží

  1. Způsob doručení zboží určuje kupující při objednání zboží. Prodávající je oprávněn změnit způsob dopravy zvolený na základě požadavku kupujícího, pokud tento způsob dopravy není pro doručení objednaného zboží vhodný či tento způsob dopravy není podle podmínek stanovených dopravcem možný.
  2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat náklady za uskutečnění dopravy na místo dodání ve skutečné výši a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.
  3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
  4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.
  5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

 

Druhy dopravy:

Osobní odběr

Osobní odběr je možný v Náchodě ulice Němcové 858 (trafika FORTUNA - Jiří Galba). Osobní odběr vždy po předchozí domluvě. 

PPL

Do 24 hodin od odeslání Vám PPL doručí objednávku službou "PPL Private". Dopravné pro objednávky do 699 Kč činí 95 Kč, pro objednávky od 699 do 1199 Kč činí dopravné 65 Kč a pro objednávky nad 1199 Kč je dopravné 45 Kč.

PPL Parcel Shop

Do 24 hodin od odeslání Vám PPL doručí objednávku službou "PPL ParcelShop". Zboží bude uloženo na jednom z výdejních míst, které si zvolíte při procesu objednávky. Na tomto Vámi zvoleném místě si poté zboží vyzvednete jak budete potřebovat. Cena služby je 65 Kč u objednávek do 499 Kč, při objednávce nad 499 Kč činí dopravné 35 Kč. O celém procesu Vás bude PPL informovat prostřednictvím SMS a emailu.

Zásilkovna.cz

Vyberte si jedno ze stovek výdejních míst služby Zásilkovna. Zboží Vám doručíme na místo, které si zvolíte v objednávce a vyzvednout si ho můžete, jak se Vám to bude hodit. Cenu jsme pro vás nastavili na pouhých 45 KčSlužba je dostupná pouze pro objednávky do 5Kg. Více o službě najdete na www.zasilkovna.cz

ROZVOZ PO NÁCHODĚ, HRONOVĚ, ČESKÉ SKALICI, ČERVENÉM KOSTELCI, NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ

Zboží Vám zavezeme až k Vám domů a vyneseme až k Vašim dveřím. Rozvozové dny pro všechna města jsou pondělí - pátek. Cena dopravy pro objednávky do 250 Kč je 40 Kč, pro objednávky nad 250 Kč je doprava ZDARMA.

Do spádové oblasti pro rozvoz ZDARMA, spadají i přilehlé obce výše zmiňovaných měst. (Vždy pouze po předchozí domluvě)

dochazi.cz