CHICOPEE - cat KITTEN

Kód: 1/330
Neohodnoceno
Značka: CHICOPEE
od 269 Kč

Zvolte variantu

Prémiové krmivo pro koťata, kojící a těhotné kočky. Složení: čerstvé drůbeží maso, živočišný tuk, kukuřice, sušená játra, rybí moučka, pšeničná krupice, bílkovinný hydrolyzát, moučka z čerstvého masa, dehydrovaná masová moučka, sušená vejce, sušené cukrovkové řízky, kukuřičný gluten, lněné semeno, sušené kvasnice, chlorid sodný, chlorid draselný, prášek z celulózy, kořen čekanky, prášek z juky.

Detailní informace

Balení: 15Kg
Momentálně nedostupné | 1/331
1 359 Kč
Balení: 2Kg
Momentálně nedostupné | 1/330
269 Kč

Detailní popis produktu

Podrobnosti: CHICOPEE Kitten

CHICOPEE Kitten 15kg disponuje obsahem veškerých důležitých živin a vitaminů, zaručuje správný vývoj kostry, svalů a zubů. Chicopee Kitten podporuje silnou obranyschopnost a díky vynikající chuti bude nejen krmivem, ale i pochoutkou. Navíc obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin pro nádhernou srst taurinu, nejdůležitější složky pro silné srdce a vynikající zrak. Krmivo je vhodné i pro březí či kojící kočky, které mají zvýšené výživové nároky.


Krmný návod: CHICOPEE Kitten

CHICOPEE Kitten 15kg, krmte dle obalu produktu.


Složení: CHICOPEE Kitten

CHICOPEE Kitten 15kg, čerstvé drůbeží maso, živočišný tuk, kukuřice, sušená játra, rybí moučka, pšeničná krupice, bílkovinný hydrolyzát, moučka z čerstvého masa, dehydrovaná masová moučka, sušená vejce, sušené cukrovkové řízky, kukuřičný gluten, lněné semeno, sušené kvasnice, chlorid sodný, chlorid draselný, prášek z celulózy, kořen čekanky, prášek z juky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky Náchod
Stáří kočky: Kotě
Velikost balení: Velká balení (10 a více Kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: