PRO PLAN cat ADULT 7+ chicken

Kód: 1/1943
Neohodnoceno
619 Kč

Zvolte variantu

  • ProPlan Cat Adult 7+ krmivo pro kočky od Puriny s kuřetem & rýží, pro starší kočky od 7 let, obsahuje Longevis-Recepturu, která je optimálně sestavena pro nutriční nároky zralých koček.

   ProPlan Cat Adult 7+ je superprémiové krmivo speciálně sestavené pro potřeby starších koček (od 7 let), které pomáhá zpomalovat příznaky stárnutí. Krmivo prokazatelně prodlužuje zdravý život starších koček. Jak kočky stárnou, dochází u nich k různým biologickým změnám, např. se mění jejich potřeba živin. Proto je důležité, aby Vaše kočka dostávala krmivo odpovídající jejímu věku.

   ProPlan Cat Adult 7+ s Longevis pro dlouhý zdravý život:

   * Longevis posiluje imunitní systém, udržuje zdravou funkci buněk a zmírňuje první příznaky stárnutí.
   * ProPlan Cat Adult 7+ má vysoký obsah proteinů (37%) tím pomáhá udržet svalovou hmotu a udržuje štíhlou linii i u starších koček.
   * Přiměřený obsah fosforu (o 15% méně než v ostatních krmivech ProPlan Adult) pozitivně ovlivňuje činnost ledvin u starších koček.
   * Dobře stravitelné a chutné kuřecí maso tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímáno
   * Speciální granule ulehčují kousání starším kočkám a tím redukují tvorbu zubního kamene.

 

Detailní informace

Balení: 3Kg
Skladem | 1/1943
619 Kč

Detailní popis produktu

  • ProPlan Cat Adult 7+obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

   * Kůže a kožich: pomáhá udržovat elasticitu kůže u starších koček, což je důležitá vlastnost pro zdravou a nestárnoucí kůži.
   * Trávení: jedinečná směs živin Longevis pomáhá udržovat rovnováhu střevní mikroflory a tím i zdravé střevo.
   * Vylučování: přirozený balast, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a základní minerální látky udržují zdravou funkci vylučovacích orgánů.
   * Imunitní systém: vysoký obsah proteinů, které pomáhají vytvářet protilátky a antioxidanty. Obsahuje vitamín E v dobře vstřebatelné formě a tím posiluje celý imunitní systém.

   ProPlan krmivo chrání Vaši kočku tím, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kůže a srsti a také zdravé trávení. Všechny druhy krmiva Pro Plan byly navrženy veterináři ve spolupráci s experty pro výživu. ProPlan je kompletní, vyvážené krmivo, které je koncipované s ohledem na věk a aktivitu koček.

   Složení:
   kuře(20%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydratované drůbeží proteiny, kukuřice, živočišný tuk (stabilizovaný směsí tokoferolů), celá vejce sušená, jaterný autolysat, pšeničný lepek, čekanka, kvasnice, sojový olej, rybí tuk, dužnina z cukrové řepy, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-methionin, cholin chlorid, minerální látky.

   Doplňkové látky:
   vitamín A (25.000 IE/kg), vitamín D3 (1.400 IE/kg), vitamín E (810 mg/kg), vitamín C (72 mg/kg), taurin (2.300 mg/kg)

    

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky Náchod
Stáří kočky: Senior
Velikost balení: Střední balení (od 3 do 9,99 Kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: