PRO PLAN cat HOUSECAT chicken

Kód: 1/1934
Neohodnoceno
od 375 Kč

Zvolte variantu

Pro Plan House Cat krmivo od Puriny vyvinuté speciálně pro kočky, které tráví většinu času v bytě. Omezuje tvorbu chlupových bezoárů a zubního kamene. Se spoustou kuřecího masa. Pro Plan House Cat je vyvážené krmivo pro kočky, které žijí převážně v bytě. Pro Plan House Cat zabraňuje tvorbě chlupových bezoárů. Snižuje asi o 20% zápach z kočičí toalety. Tvorba zubního kamene je redukována až o 40%. Dospělé kočky se nachází na vrcholu svého života a mají také speciální nutriční nároky. Obsah živin a energie v Pro Plan Adult je přizpůsoben potřebám dospělých koček, a tak zůstává Vaše kočka zdravá a vitální po celý svůj život. Pro Plan House Cat obsahuje OptiRenal - speciální směs živin, vitamínu C, E, betakarotenu, argininu a omega-3 mastných kyselin EPA. OptiRenal zlepšuje funkci ledvin tím, že je chrání a zpomaluje jejich stárnutí. Tato receptura byla speciálně vyvinuta pro ochranu ledvin dospělých koček, protože problémy s ledvinami patří k jejich nejčastějším zdravotním problémem.

Detailní informace

Balení: 3Kg
Momentálně nedostupné | 1/1935
613 Kč
Balení: 1,5Kg
Momentálně nedostupné | 1/1934
375 Kč
Balení: 10Kg
Momentálně nedostupné | 1/1936
1 299 Kč

Detailní popis produktu

 • Pro Plan Pro Plan House Cat vyživuje a chrání zároveň:

  * Ovesná vláknina a celulóza v Pro Plan House Cat pomáhají kontrolovat tvorbu chlupových bezoárů a vyloučování spolknutých chlupů trávicím traktem.
  * Obsahuje přirozený zdroj inulinu (kořen čekanky), který pomáhá snížit zápach kočičí toalety až o 20%.
  * Kvalitní kuře tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímáno.
  * Jedinečný tvar a textura granulí, která pomáhá redukovat tvorbu zubního povlaku a zubního kamene o 40%.

  Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak její zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím je i optimálně chránit. Pro Plan House Cat obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na: Kůže & srst: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mastné kyseliny z rybího tuku udržují srst hustou a lesklou.

  Trávení: ovesná vláknina a celulóza pro kontrolu tvorby chuchvalců chlupů a jejich vylučování trávicím traktem.

  Vylučování: /b> je chráněno formulí OptiRenal, činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.

  Imunita: vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu. Pro Plan Adult
  Pro Plan krmivo chrání Vaši kočku tím, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kůže a srsti a také zdravé trávení. Všechny druhy krmiva Pro Plan byly navrženy veterináři ve spolupráci s experty pro výživu. Pro Plan je kompletní, vyvážené krmivo, které je koncipované s ohledem na věk a aktivitu koček.

  Složení:
  kuře (20%), kukuřičná glutenová mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (14%), kukuřice, ovesné klíčky (3,5%), celulóza (3,5%), živočišné tuky (stabilizované směsí tokoferolů), výtažek z rybích bílkoviny, čekanka (2%),pšeničná glutenová mouka, celá sušená vejce,jaterný autolyzát, sladová mouka, rybí tuk, kvasnice, chlorid draselný, uhličitan vápenatý,cholinchlorid, L-lysin,chlorid sodný, DL-methionin.

  Dodatkové látky:
  vitamín A (21.000 m.j./kg), vitamín D3 (1700 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), taurin (1500 mg/kg)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky Náchod
Stáří kočky: Dospělá kočka
Velikost balení: Velká balení (10 a více Kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: