CHICOPEE - Adult Fish/Rice

Kód: 1/55
Neohodnoceno
Značka: CHICOPEE
od 215 Kč

Zvolte variantu

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy v běžném zatížení s rybí bílkovinou jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu. Vhodné pro jedince s alergií na drůbež, vejce apod. nebo jedince, kteří mají problémy s přijímáním krmiva s obsahem jehněčího. Vhodné také jako obměna pro psy bez větších trávících problémů. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Vysoký obsah proteinů obsažený v krmivu Chicopee Adult Fish and Rice a chuť rybího masa s rýží vyhovuje psům s citlivou srstí a kůží. Přidané nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 podporují lesklou srst a zdravý zrak, MOS (manoligosacharidy) a extrakt z čekanky mají příznivý vliv na střevní mikrofloru, podporují trávení a tím zvyšují vstřebávání vitamínů a minerálů. Současně je posílen i imunitní systém a obranyschopnost organismu. Glukosamin a chondroitin přispívají ke správné funkci kloubů a podporují prevenci kloubních onemocnění.

Detailní informace

Balení: 15Kg
Momentálně nedostupné | 1/56
992 Kč
Balení: 2Kg
Momentálně nedostupné | 1/55
215 Kč

Detailní popis produktu

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy v běžném zatížení s rybí bílkovinou jako jediným zdrojem živočišné bílkoviny v krmivu. Vhodné pro jedince s alergií na drůbež, vejce apod. nebo jedince, kteří mají problémy s přijímáním krmiva s obsahem jehněčího. Vhodné také jako obměna pro psy bez větších trávících problémů. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.

Vysoký obsah proteinů obsažený v krmivu Chicopee Adult Fish and Rice a chuť rybího masa s rýží vyhovuje psům s citlivou srstí a kůží. Přidané nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6 podporují lesklou srst a zdravý zrak, MOS (manoligosacharidy) a extrakt z čekanky mají příznivý vliv na střevní mikrofloru, podporují trávení a tím zvyšují vstřebávání vitamínů a minerálů. Současně je posílen i imunitní systém a obranyschopnost organismu. Glukosamin a chondroitin přispívají ke správné funkci kloubů a podporují prevenci kloubních onemocnění.

Složení : rybí moučka, rýže, kukuřice, ječmen, drůbeží tuk, pšeničná mouka, kukuřičný gluten, zlomková pšenice, bramborová bílkovina, hydrolyzát proteinu, zlomková rýže, výtažek z čekanky, kvasnice, glukosamin a chondroitin sulfát, vitamíny a minerály.

Procento bílkovin: 25.00 %. Procento tuku: 15.00 %

Druh obilniny: rýže, kukuřice, ječmen, pšenice, zdroj živočišných bílkovin: ryba, zdroj minerálních látek: anorganický.

Deklarované znaky: vlhkost 8%, N- látky 250g/kg, tuk 150g/kg, vláknina 25g/kg, popel 70g/kg. Další: Ca 12.5g/kg, P 9.5g/kg, vit A 15 000m.j., vit E 180mg/kg, vit D3 1 200m.j., Na 3.5g/kg, omega 3 0,4%, omega 6 2,8%, Cu 10mg/kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy Náchod
Stáří psa: Dospělý pes
Velikost balení: Malá balení (do 2,99 Kg)
Velikost psa: Univerzální - pro všechny velikosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: