CHICOPEE - Puppy Large 15 Kg

Kód: 1/45
Neohodnoceno
Značka: CHICOPEE
955 Kč
Momentálně nedostupné
Kompletní krmivo pro psy velkých a obřích plemen v příjemné cenové relaci. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry. Je kompletní vyváženou stravou pro štěňata velkých plemen. Toto krmivo bylo speciálně vyvinuto, aby odpovídalo požadavkům růstu velkých štěňat, poskytuje jim potřebnou výživu, dodává vitamíny i minerály a zajišťuje přirozený vývin. MOS (manoligosacharidy) spolu s čekankou podporují trávení a přispívají ke správnému růstu svalů a kostí. O výsledku působení nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 Vás přesvědčí hladká a lesklá srst a zdravá kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro psy velkých a obřích plemen v příjemné cenové relaci. S čekankou a řepnou vlákninou, která působí příznivě na stabilizaci střevní mikroflóry.

Je kompletní vyváženou stravou pro štěňata velkých plemen. Toto krmivo bylo speciálně vyvinuto, aby odpovídalo požadavkům růstu velkých štěňat, poskytuje jim potřebnou výživu, dodává vitamíny i minerály a zajišťuje přirozený vývin. MOS (manoligosacharidy) spolu s čekankou podporují trávení a přispívají ke správnému růstu svalů a kostí. O výsledku působení nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 Vás přesvědčí hladká a lesklá srst a zdravá kůže.

Složení: drůbeží moučka, pšenice, kukuřice, pšeničná mouka, živočišný tuk, zlomková pšenice, řepná vláknina, bílkovinný hydrolyzát, lněné semínko, sušené pivovarské kvasnice, čekanka, vitamíny a minerály.
Procento bílkovin: 24.30 %.

Procento tuku: 14.30 %

Druh obilniny: kukuřice, pšenice, ječmen, čirok, zdroj živočišných bílkovin: drůbež, zdroj minerálních látek: anorganický.

Deklarované znaky: vlhkost 8%, Nl 243g/kg, tuk 143g/kg, vláknina 27g/kg, popel 71g/kg
Další: Ca 14g/kg, P 10g/kg, Na 3.7g/kg, vit A 15 000m.j., vit D3 1 200m.j., vit E 150m.j., Omega 3 0.5%, Omega 6 3%, poměr O3/O6 6.0:1

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy Náchod
Hmotnost: 15 kg
Stáří psa: Štěně
Velikost balení: Velká balení (10 a více Kg)
Velikost psa: Velká plemena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: