PRO PLAN HA HYPOALLERGENIC 11Kg

Kód: 1/2001
Akce
4 hodnocení
ZDARMAZDARMA 2 290 Kč –21 %
PRO PLAN HA HYPOALLERGENIC 11Kg
2 290 Kč –21 % 1 799 Kč
Na dotaz

Purina Pro Plan Veterinary Diets HA je kompletní suché veterinarní krmivo speciálně vyvinuté pro psy, kteří trpí potravinovými alergiemi. Tyto alergie mohou často způsobit podráždění trávicího traktu nebo kůže, které se může projevit zarudnutím, infekcí, zvracením či průjmem.
Granule Veterinary Diets HA nejen skvěle chutnají, ale jsou lehce stravitelné a speciálně upravené pro nutričně citlivé psy. Jediný zdroj bílkovin a omega-3 mastné kyseliny společně působí proti vzniku alergické reakce. Krmivo Veterinary Diets HA poskytuje Vašemu miláčkovi všechny živiny, které potřebuje ke svému zdraví. Je vhodné pro psy každého věku včetně štěňat. Vyznačuje se skvělou stravitelností, tudíž je lze podávat i psům se zánětlivým nebo jiným vážným onemocněním střev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purina Veterinary Diets HA – HypoAllergenic Canine formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro růst štěňat i pro dospělé psy. První skutečně hypoalergenní dieta pomáhá při léčbě potravních alergií.

INDIKACE:

 • Selektivní diagnostická dieta pro zjišťování příčiny krmivové alergie
 • Dermatitis z alergie na krmivo
 • Gastroenteritis z alergie na krmivo
 • Exokrinní pankreatická insuficience (EPI)
 • Zánětlivé střevní onemocnění (IBD – inflammatory bowel disease)
 • Lymfangiectasie
 • Malabsorbce
 • Hyperlipidemie
 • Enteropatie spojená se ztrátou proteinů

Dieta obsahuje jediný zdroj bílkovin, který je štěpením upraven na bílkoviny s molekulární hmotností tak nízkou, že organismus není schopen proti nim vyvolat alergickou reakci.

Úlohou diety při léčbě potravních alergií je dodávat správně vyvážený poměr všech živin a zároveň pokrývat speciální potřeby pacienta.

Nejobvyklejšími potravními alergeny jsou bílkoviny s molekulární hmotností v rozmezí 18.000 až 36.000 daltonů. Hydrolýza bílkovin je proces, při kterém se mění fyzikální vlastnosti bílkovinných molekul (zmenšuje se jejich hmotnost), což snižuje jejich antigenicitu i schopnost vyvolat imunitní odpověď.

Dieta, která obsahuje pouze bílkoviny s molekulární hmotností nižší než 18.000 daltonů, je považována za hypoalergenní.

CHARAKTERISTIKA DIETY
Pro funkci krmiva Purina Veterinary Diets HA HypoAllergenic Canine formula jsou důležité níže uvedené vlastnosti:

 • Modifikované (štěpené) bílkoviny s průměrnou molekulární hmotností nižší než 12.200 daltonů
 • Vysoká stravitelnost
 • Jediný zdroj bílkovin
 • Zdroj tuků se středně dlouhým řetězcem

Složení: kukuřičný škrob, hydrolyzované sójové bílkoviny,minerální látky, kokosový olej (4%), cukry, olej z řepkového semene, sójový olej, rybí tuk. 

Analytické složky: protein 21%, tuk 10%, popel 5,5%, vláknina 2%, sacharidy 54%, omega 3 mastné kyseliny 0,5%, omega 6 mastné kyseliny 1,8%, EPA a DHA 0,15%

Krmný návod: Doporučená doba podávání je 3 až 8 týdnů. Pokud příznaky intolerance vymizí, lze krmivo podávat po neomezenouz dobu. Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře Voda musí být vždy k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy Náchod
Hmotnost: 11 kg
Velikost psa: Univerzální - pro všechny velikosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: