Trovet dog (dieta) Mobility a Geriatric

Kód: 1/234
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: TROVET
od 489 Kč

Zvolte variantu

Vlastnosti: Obsahuje významné množství unikátních přírodních látek označované jako „neutraceuticals", jež jsou vhodné také pro psy trpící osteoartrozou. Působí protizánětlivě, zlepšuje kvalitu kloubů a jejich pružnost. Navíc díku přídavku L-carnitinu přispívá krmivo k optimalizaci tělesné hmotnosti a tím ke snížení zátěže kloubů. Má unikátní složení, které nemá na trhu konkurenci Obsahuje také antioxidanty ke snížení výskytu volných radikálů Snížená hladina fosforu a bílkoviny usnadňuje mimo jiné činnost ledvin a napomáhá tak k prevenci výskytu ledvinových selhání Jedná se o moderní granulované krmivo pro psy, zlepšující pohyblivost kloubů a splňující požadavky na výživu starších psů

Detailní informace

Balení: 12,5Kg
Na dotaz | 1/235
1 659 Kč
Balení: 2,5Kg
Na dotaz | 1/234
489 Kč

Detailní popis produktu

Trovet Mobility, Geriatrics

Krmivo vhodné pro dospělé jedince a pro seniory s kloubními problémy. Působí protizánětlivě, zlepšuje kvalitu kloubů a jejich pružnost. Díky obsaženému L-carnitinu přispívá krmivo k optimalizaci tělesné hmotnosti a tím ke snížení zátěže kloubů.

Obsahuje významné množství unikátních přírodních látek označované jako „neutraceuticals“, jež jsou vhodné také pro psy trpící osteoartrozou.

Obsahuje také antioxidanty ke snížení výskytu volných radikálů . Snížená hladina fosforu a bílkovin usnadňuje mimo jiné činnost ledvin a napomáhá tak k prevenci výskytu ledvinových selhání.

Toto krmivo lze podávat vašemu zvířeti celoživotně.

  • Analýza: bílkoviny 18%, tuk 13%, popel 4,6%, vláknina 4%, K 0,8%, Ca 0,62%, P 0,55%, Na 0,2%.
  • Složení: cereálie, masné deriváty a deriváty živočišného původu, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, droždí, semena, minerály. Obsahuje antioxidanty a konzervační látky.
  • Způsob skladování a doba exspirace: spotřebujte do data uvedeného na obalu. Účinnost vitamínů zaručena do data spotřeby. Po použití je třeba obal pečlivě uzavřít. Uchovávejte v chladu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy Náchod
Stáří psa: Pro všechny věkové kategorie
Velikost balení: Velká balení (10 a více Kg)
Velikost psa: Univerzální - pro všechny velikosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: