Royal Canin cat pěna BABY CAT 195 g

Kód: 1/673
1 hodnocení
Značka: ROYAL CANIN
69 Kč

Zvolte variantu

Kompletní krmivo pro kočky.Speciálně pro koťata od odstavu do 4 měsíců věku a pro kojící kočky (pěna) Pro koťata v 1. období růstu je pěnová struktura* krmiva BABYCAT INSTINCTIVE ideálně přizpůsobená k usnadnění přechodu na pevnou potravu. BABYCAT INSTINCTIVE 10 byl vyvinut jako optimální Makronutriční profil **, instinktivně preferovaný koťaty v 1. období růstu (a kojícími kočkami). Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost kotěte stimulací produkce protilátek díky přítomnosti mannan-oligosacharidů a komplexu antioxidantů*** (vitamíny E a C, taurin a lutein).

Detailní informace

Balení: 195g
Skladem | 1/673
69 Kč

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro kočky.Speciálně pro koťata od odstavu do 4 měsíců věku a pro kojící kočky (pěna)

Pro koťata v 1. období růstu je pěnová struktura* krmiva BABYCAT INSTINCTIVE ideálně přizpůsobená k usnadnění přechodu na pevnou potravu.

BABYCAT INSTINCTIVE 10 byl vyvinut jako optimální Makronutriční profil **, instinktivně preferovaný koťaty v 1. období růstu (a kojícími kočkami).

Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost kotěte stimulací produkce protilátek díky přítomnosti mannan-oligosacharidů a komplexu antioxidantů*** (vitamíny E a C, taurin a lutein).

SLOŽENÍ: maso a produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné bílkovinné koncentráty, produkty rostlinného původu, mléko a výrobky z mléka, oleje a tuky, minerální látky, kvasnice, různé cukry.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY (na 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín D3: 290 IU, E1 (Železo): 3,5 mg, E2 (Jód): 0,1 mg, E4 (Měď): 0,9 mg, E5 (Mangan): 1,1 mg, E6 (Zinek): 11 mg.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny: 10,5% - Oleje a tuky: 5,5% - Popel: 1,8% - Hrubá vláknina: 1% - Vlhkost: 79%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: