WHISKAS cat konzerva KUŘECÍ maso 400 g

Kód: 1/512
Neohodnoceno
Značka: WHISKAS
45 Kč

Zvolte variantu

Whiskas konzerva je kompletní krmivo s kuřecím masem ve šťávě pro dospělé kočky 400g. Whiskas konzerva je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které obsahuje mnoho prospěšných ingrediencí také obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Vybranost, pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace chutí na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Mix těchto chutí činí potravu přirozenější aby si Vaše kočka užila co největší požitek z jídla. Konzerva je chuťově bohatá a pro kočky lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život.

Detailní informace

Balení: 400g
Momentálně nedostupné | 1/512
45 Kč

Detailní popis produktu

Whiskas konzerva je kompletní krmivo s kuřecím masem ve šťávě pro dospělé kočky 400g.

Whiskas konzerva je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které obsahuje mnoho prospěšných ingrediencí také obsahuje všechny důležité výživné látky, minerální látky a vitamíny v optimálních poměrech pro splnění nutričních požadavků kočičího organismu. Vybranost, pestrost a atraktivitu tohoto krmiva zajišťuje kombinace chutí na kterých si Vaše kočka opravdu pochutná. Mix těchto chutí činí potravu přirozenější aby si Vaše kočka užila co největší požitek z jídla. Konzerva je chuťově bohatá a pro kočky lákavě voňavá. Receptura poskytuje kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život.

Dospělé kočce (cca. 4 kg) podávejte asi. 1 konzervu na celý den, rozdělenou do více krmných dávek. Krmivo by mělo při podávání mít pokojovou teplotu. Jelikož individuální potřeby koček mohou být odlišné od doporučené dávky, můžete upravit množství krmiva a přizpůsobte jej k aktivitě, rase a věku Vaší kočky. Vaše kočka by měla mít stále k dispozici čerstvou vodu. Skladujte dobře uzavřené v chladu a suchu.

Whiskas konzerva s kuřecím masem je 100% kompletní a vyvážené krmivo pro každou kočku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: