RINTI dog konzerva SENIOR kuře 400 g

Kód: 1/444
Neohodnoceno
Značka: RINTI
53 Kč

Zvolte variantu

Složení: maso a výrobky živočišného původu (kuřecí maso min.20%), oleje a tuky, vedlejší rostlinné produkty, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 80 g / kg, vlhkost 79%, tuky 55 g / kg, popeloviny 2,5 g / kg, vláknina 15 g / kg, vápník 3 g / kg, fosfor 2 g / kg, zinek 13mg, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg.

Detailní informace

Balení: 400g
Skladem | 1/444
53 Kč

Detailní popis produktu

Rinti Pur Senior je krmivo pro starší nebo méně aktivní psy. Krmivo obsahuje čisté maso s nízkým obsahem tuku, chutná jako čerstvě připravené. Obsahuje vlákninu.

Rinti Pur čisté maso Senior je vyvážené krmivo pro psy, které odpovídá přirozeným potřebám psů. Rinti Pur čisté maso Senior zohledňuje speciální potřeby starších a méně aktivních psů:

Obsahuje kvalitní, dobře stravitelné bílkoviny z čistého masa a díky tomu je dobře stravitelné

Přiměřený obsah tuku 5,5%

Krmivo je bohaté na vlákninu

Životně důležité vitamíny a minerální látky

Optimální poměr kalcia a fosforu

Pes je od přírody masožravec, jeho trávicí trakt je tomu přizpůsoben.

Jeho přirozená kořist obsahuje kromě svalstva také vnitřnosti jako játra, žaludek, plíce stejně jako jiné druhy masa s obsahem minerálů. V masu obsažené tuky psovi dodávají dostatek kalorií. Krmte svého psa krmivem Rinti Pur: obsahuje totiž pravé kousky masa žádné lisované maso neobsahuje dochucovadla žádná masová moučka žádná soja žádná barviva

Při výrobě krmiv Rinti Pur je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti Pur jako právě připravené. Rinti Pur je krmivo, které obsahuje všechny pro Vašeho psa důležité látky. Jedinečná kombinace více druhů masa obohacená o vitamíny a minerální látky.

Pro zdravou výživu je doporučován vyvážený poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Omega 3 mastné kyseliny jsou obsaženy mimo jiné v rybím oleji, omega 6 mastné kyseliny v masových komponentech. Cenná vláknina, označnovaná jako rostlinný vedlejší produkt, se vyznačuje svým podpůrným účinkem na trávení, obzvláště u starších a větších psů. Podíl masa v krmivu Rinti Pur se pohybuje až kolem 67%. Zbylý obsah je tvořen vlákninou, tuky, minerálními látkami, vitamíny a vodou.

  • Složení: maso a živočišné vedlejší produkty (kuře min. 10%), obilniny, rostlinné vedlejší produkty (0,4 %), oleje a tuky (lněný olej 0,2 %), minerální látky
  • Přídavné látky: vitamín A (3.000 m.j./kg), vitamín D3 (300 m.j./kg), vitamín E (30 mg/kg).

Analýza   oleje a tuky 5.5 % vitamín E (tokoferol) 30.0 mg popel/popelovina 1.8 % vlhkost 79.0 % bílkovina 8.0 % fosfor 0.2 % vitamín A 3000.0 IU vitamín D3 300.0 IU vláknina 1.5 % vápník 0.3 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: