RINTI dog konzerva SENSIBLE hovězí + rýže

Kód: 1/445
Neohodnoceno
Značka: RINTI
od 42 Kč

Zvolte variantu

Složení: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí maso 59%), obiloviny (rýže 5%), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 75 g / kg, vlhkost 80%, tuky 60 g / kg, popeloviny 20 g / kg, vláknina 5 g / kg.

Detailní informace

Balení: 800g
Skladem | 1/446
76 Kč
Balení: 185g
Vyprodáno | 1/445
42 Kč

Detailní popis produktu

Rinti Sensible je krmivo, které obsahuje vybrané druhy masa a další složky. Krmivo je určené pro citlivé psy a při alergiích na krmivo. S praktickým uzávěrem.

Rinti Sensible je krmivo pro citlivé psy a při alergiích na krmivo. Rinti Sensible obsahuje vždy pouze jediný zdroj živočišných bílkovin. Neobsahuje jiné druhy zeleniny a obilnin, než je uvedeno v názvu. Maso pochází ze 100% z Nového Zélandu a je té nejvyšší kvality. Zvláštní důraz je kladen na to, aby toto krmivo Vašemu pejskovi chutnalo, protože citliví psi jsou často vybíraví jedlíci

Určeno zvláště pro psy s velkými nároky, kteří reagují citlivě na určité složky v krmivu. 100 % maso z Nového Zélandu obohaceno o vlákninu chutná i vybíravým psům obsahuje jen uvedené obilniny a zeleninu neobsahuje sóju neobsahuje barviva

Tím se snižuje riziko alergických reakcí a nesnášenlivostí. Protože je krmivo obohaceno o vlákninu, setrvává potrava v trávicím systému déle a dochází k lepšímu vstřebání živin.

Složení

Maso a živočišné vedlejší produkty (z toho 100% hovězí), obilniny (z toho 100% rýže), minerální látky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: