RINTI dog konzerva SENSIBLE jehně + brambory

Kód: 1/429
Neohodnoceno
Značka: RINTI
od 53 Kč

Zvolte variantu

Rinti Sensible je krmivo, které obsahuje vybrané druhy masa a další složky. Krmivo je určené pro citlivé psy a při alergiích na krmivo. Rinti Sensible je krmivo pro citlivé psy a při alergiích na krmivo. Rinti Sensible obsahuje vždy pouze jediný zdroj živočišných bílkovin. Neobsahuje jiné druhy zeleniny a obilnin, než je uvedeno v popisu. Zvláštní důraz je kladen na to, aby krmivo Vašemu pejskovi chutnalo, protože citliví psi jsou často vybíravými jedlíky. Krmivo pro psy se speciálními potřebami, kteří reagují alergicky na určité komponenty. obohacené o vlákninu chutná i vybíravým psům obsahuje jen uvedené obiloviny a zeleninu neobsahuje sóju neobsahuje barviva S Rinti Sensible se snižuje riziko alergických reakcí a nesnášenlivostí. Protože je krmivo obohaceno o vlákninu, setrvává potrava v trávicím systému déle a dochází k lepšímu vstřebání živin. Krmivo je dobře snášeno.

Detailní informace

Balení: 800g
Momentálně nedostupné | 1/430
76 Kč
Balení: 400g
Momentálně nedostupné | 1/429
53 Kč

Detailní popis produktu

Konzerva s jehněčím masem a bramborami pro citlivé psy. 100% JEHNĚČÍ MASO S BRAMBORAMI

Vybrané druhy masa a surovin snižují riziko alergií způsobených potravinami, protože obsahují pouze jeden druh bílkovin / masa. Jelikož citliví psi přijímají potravu váhavě, byl kladen zvláštní důraz na vysokou kavlitu.

Kompletní krmivo pro dospělé psy.

Pro citlivé psy, nebo psy s alergií.

  • Krmný návod: psům o hmotnosti 10 kg podávejte 1/2 konzervy, psům o hmotnosti 20 kg 1 konzervu a psům o hmotnosti 40 kg 2 konzervy denně.
  • Složení: maso a výrobky živočišného původu (58% jehněčí maso), zelenina (7% brambory), minerální látky.
  • Jakostní znaky (na1 kg):Vlhkost 81% ,dusíkaté látky 10%, tuk 6%, popel-3%, vláknina-0,5%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: