ARPALIT elektronický REPELENT / pro psa

Kód: 1/1287
5 hodnocení
Značka: ARPALIT
499 Kč

Zvolte variantu

Veterinární technický prostředek Arpalit Dog elektronický repelent je vhodný pro psy všech velikostí a každého věku. Používá se i pro starší a slabá zvířata náchylná k nemocem, v době laktace, pro štěňata i pro zvířata pobývající v domácnosti. Elektronický repelent obsahuje mikročip, který vydává ultrazvukové impulzy o frekvenci 40 kHz neslyšitelné pro člověka a zvíře. Krátké ultrazvukové impulzy ruší a odpuzují parazity v okruhu 3 m od zvířete a tím brání jeho napadení.

Detailní informace

Balení: 1ks
Skladem | 1/1287
499 Kč

Detailní popis produktu

Návod k použití
Vyjměte přístroj z obalu a odstraňte červenou pojistku. Po 10 násobném zablikání LED světla se zařízení aktivuje. Otvor s mřížkou, odkud jsou ultrazvukové vlny vydávány, musí směřovat k tělu zvířet. Pro kontrolu funkce elektronického repelentu stiskněte tlačítko v úzkém otvoru (použijte tenký hrot) - rozsvícení LED žárovky signalizuje, že je zařízení funkční.

Bezpečnostní opatření
Zařízení je malé, dbejte zvýšené pozornosti při manipulaci u malých dětí. Chraňte Arpalit Dog elektronický repelent před poškozením v přítomnosti jiných zvířat. Chraňte před potopením ve vodě. Neotvírejte.

Způsob a podmínky skladování
V suchém prostředí při teplotě 5 - 25 °C.

Doba použitelnosti
10 měsíců - po aktivaci, 3 roky - bez aktivace baterie

Likvidace obalů
Likvidujte ve sběrně nebezpečného odpadu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: