Hills cat METABOLIC konzerva 156 g

Kód: 1/679
1 hodnocení
Značka: Hill's
55 Kč

Zvolte variantu

Je kompletní krmivo pro dospělé kočky určené k redukci nadbytečné hmotnosti a udržení optimální váhy. Toto krmivo má nízký obsah energie. Podávejte pouze toto krmivo. Je doporučeno znát názor veterináře před začátkem podávání. Podávejte denní dávku stanovenou na základě ideální hmotnosti Vaší kočky. Přizpůsobte množství a počet porcí během dne podle doporučení Vašeho veterináře. Doporučená délka podávání: až do dosažení cílové hmotnosti. Metabolic je průlomem ve výživě, účinek prokázán jak klinicky, bezpečný úbytek hmotnosti a její udržení, tak v domácích podmínkách s 81% úspěšností ve snížení váhy.

Detailní informace

Balení: 156g
Skladem | 1/679
55 Kč

Detailní popis produktu

Je kompletní krmivo pro dospělé kočky určené k redukci nadbytečné hmotnosti a udržení optimální váhy. Toto krmivo má nízký obsah energie.
Podávejte pouze toto krmivo. Je doporučeno znát názor veterináře před začátkem podávání. Podávejte denní dávku stanovenou na základě ideální hmotnosti Vaší kočky. Přizpůsobte množství a počet porcí během dne podle doporučení Vašeho veterináře. Doporučená délka podávání: až do dosažení cílové hmotnosti. Metabolic je průlomem ve výživě, účinek prokázán jak klinicky, bezpečný úbytek hmotnosti a její udržení, tak v domácích podmínkách s 81% úspěšností ve snížení váhy.

Čerstvá voda musí být vždy k dispozici.

2kg........................ 3kg.................. 4kg................... 5kg...........................6kg

Ideální hmotnost
konzerva/den......................................2/3 ...........................1 .........................11/3.................. 1 1/2..................... 1 2/3

Pro redukci váhy
konzerva/den ....................................1............................. 1 1/2....................... 1 2/3................. 2......................... 2 1/2

 

Před použitím je nutné si vyžádat doporučení veterinárního lékaře !

Složení: Maso a živočišné deriváty, obiloviny, deriváty rostlinného původu, zelenina, semena, oleje a tuky , minerály, rostlinný proteinový extrakt.

Analytické složky:
Protein 9,2%, obsah tuku 3%, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popel 1,5%, vlhkost 76,5%, vápník 0,23%, fosfor 0,15%, sodík 0,09%, draslík 0,18%,hořčík 0,02%, vitamin E 145mg/kg , vitamin C 60 mg/kg, Beta-karoten 0,6 mg/kg.

Indikace:

* Kočky s nadváhou a obézní kočky
* Udržení hmotnosti po zhubnutí

Není určeno pro:

* Psy
* Koťata
* Březí a kojící kočky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: