Hot Doll - psí milenka - pro psy od 22 do 46cm

Kód: 2/506
Akce Novinka Tip
17 hodnocení
Značka: HOT DOLL
5 690 Kč

Zvolte variantu

Hot Doll - první erotická hračka pro psy! Je to unikátní hračka s nadčasovým designem vyvinutá francouzskými návrháři agentury Feel Addicted a je vyráběná ve Francii.

Detailní informace

Balení: ČERNÁ
Momentálně nedostupné | 2/507
5 690 Kč
Balení: bílá
Momentálně nedostupné | 2/506
5 690 Kč

Detailní popis produktu

K čemu je Hot Doll vhodná

Hot Doll - umělá fenka nebo také psí milenka je pro mnohé majitele a jejich psy velkým překvapením. Přiznejme si však, jakkoli puritánský názor máme, že i psi mají své sexuální potřeby, které se snaží uspokojovat různým způsobem. V lepším případě se pejsek naučí řešit své touhy pomocí polštáře, nebo plyšové hračky, v tom horším obtěžuje své majitele, sousedy nebo návštěvy naskakováním na nohu. Neuspokojení a dlouhodobá frustrace ze sexuálního napětí může vést i k agresi.
Hot Doll je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a hygienu při používání a svým designem nepobuřovala a zapadla do každé domácnosti zároveň jako zajímavá dekorace.

Kvalita erotické hračky pro psy Hot Doll

Je vyráběna striktně ve Francii. Základním materiálem je PE s vysokou hustotou, což činí Hot Doll pevnou a přitom příjemnou. Její tvar je ergonomický, takže se psům dobře drží, je velmi stabilní a nožičky mají protiskluzovou úpravu. Vnitřní kuželovitá vagina je vyrobena ze silikonu, který je příjemný, zdravotně nezávadný a dobře se udržuje. Použitý silikon má vynikající UV odolnost, je stabilní při teplotách do -40°C do +200°C.

Co je důležité vědět

Hot Doll je erotická hračka určena výhradně pro psy, nejde o terapeutickou pomůcku. Pokud váš pes používá k uspokojení sexuálních potřeb plyšáky nebo polštáře, je obvykle snadné jej Hot Doll naučit používat. Problémy mohou mít psi příliš staří nebo zcela nezkušení. Nikdy psa k používání Hot Doll nenuťte násilím. Protože jde o specifický produkt, nezaručujeme, že právě váš pes bude umělou fenku používat. V případě nesprávného zacházení se zříkáme jakékoliv zodpovědnosti. Pokud váš pes však používá Hot Doll příliš často, konzultujte jeho aktivitu s veterinárním lékařem.

Jak Hot Doll používat a udržovat

Vytvořte psovi vhodné diskrétní prostředí (Hot Doll by měla být používána na neklouzavé podlaze), vypozorujte jeho zvyky, kdy a jak se uspokojuje a nabídněte mu Hot Doll místo jeho oblíbeného plyšáka. Psa diskrétně pozorujte, abyste v případě neočekávaných událostí mohli zasáhnout. Někteří psi se bojí uspokojit v přítomnosti majitele, obzvláště pokud byli před tím za své sexuální chování trestáni, jiné přítomnost majitele podněcuje. Nechte psa akt páření dokončit, obvykle trvá 15 až 30 minut. Poté Hot Doll umyjte čisticími prostředky vhodnými pro plasty a vagínu umyjte teplou vodou a mýdlem. Vše dobře opláchněte. Hot Doll pravidelně kontrolujte.

Obsah balení Hot Doll:

- 1x Hot Doll černé nebo bílé barvy s gumovými zakončeními na čenichu a tlapkách (lze samostatně dokoupit - na objednávku)
- 1x silikonová vagína (lze samostatně doobjednat)
- 1x záslepka zadního otvoru v barvě hračky
- 1x podrobný návod k použití a údržbě

Velikost Hot Doll

Hot Doll se vyrábí v jedné velikosti, dle informací výrobce je její velikost vhodná pro psy s kohoutkovou výškou od 22 do 46cm.

Hot Doll je světový unikát

Ano, Hot Doll je jedinečná sexuální hračka pro psy na světě. V zemi původu a v mnoha dalších zemích světa se Hot Doll těší velké publicitě a popularitě. Byla také vystavována na největších designérských veletrzích ve Francii, Německu, Itálii a Belgii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi
Druh: Erotické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: