antipar. spot-on - (D) BOB MARTIN clear CAT

Kód: 1/1450
4 hodnocení
Značka: BOB MARTIN
85 Kč

Zvolte variantu

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek. Roztok pro nakapání na kůži (spot-on pro kočky). Fipronil je insekticid a akaricid náležící do skupiny fenylpyrazolů. Působí inhibicí GABA komplexu, který se váže na chloridové kanály a blokuj tak presynaptický a postsynaptický přenos chloridových iontů přes buněčné membrány. To má za následek nekoordinovanou činnost centrálního nervového systému a smrt hmyzu nebo roztočů. Fipronil vykazuje insekticidní a akaricidní účinek proti blechám (Ctenocephalides spp.) a akaricidní účinek proti klíšťatům (Dermacentorreticulatus) u koček.

Detailní informace

Balení: 1ks
Vyprodáno | 1/1450
85 Kč

Detailní popis produktu

Složení:
Fipronilum 50 mg v 1 pipetě 0,5 ml.

Použití:
Cílový druh zvířat: kočky.
Léčba napadení blechami (Ctenocephalides spp.).
Blechy budou usmrceny během 24 hodin. Insekticidní účinnost proti blechám (Ctenocephalides spp.) u tohoto přípravku přetrvává po dobu až 5 týdnů.
Ačkoli nebyl prokázán okamžitý účinek způsobující usmrcení klíšťat, byla prokázána akaricidní účinnost přípravku proti Dermacentor reticulatus. Pokud jsou klíšťata tohoto druhu přítomna v době podání přípravku, nemusí být všechna klíšťata usmrcena během prvních 48 hodin, ale k usmrcení dojde do týdne.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: