antipar. spot-on FRONTLINE kočka

Kód: 1/1449
4 hodnocení
Značka: FRONTLINE
179 Kč

Zvolte variantu

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Prevence a léčba napadení všenkami u koček. Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny. Cesta podání: zevní aplikace na kůži.

Detailní informace

Balení: 1ks
Skladem | 1/1449
179 Kč

Detailní popis produktu

Popis:

Frontline spot-on cat je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami u koček a pro léčbu a kontrolu alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Účinnost proti napadení blechami trvá až 5 týdnů a proti napadení klíšťaty až 4 týdny.

Složení:

Každá pipeta 0,5 ml obsahuje: Fipronilum 50,00 mg, Butylhydroxyanisolum 0,10 mg, Butylhydroxytoluenum 0,05 mg, Ethanolum 0,05 ml, Vehikulum q.s. 0,5 ml.

Použití:

Použití u koček a koťat starších 8 týdnů a/nebo vážících více než 1 kg. Aplikujte 1 pipetu na kůži mezi lopatkami tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži, nejlépe na dvou místech. Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny. Nedoporučuje se koupání koček dva dny před a po aplikaci přípravku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: