BOB MARTIN clear DOG - spot on, pipeta

Kód: 1/1271
6 hodnocení
Značka: BOB MARTIN
od 85 Kč

Zvolte variantu

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek. Roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psy S, M, X, XL. Léčba napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus). Blechy budou usmrceny během 24 hodin. Insekticidní účinnost proti novému napadení dospělými blechami přetrvává po dobu 8 týdnů. Délka akaricidního účinku proti klíšťatům přetrvává po dobu 4 týdnů (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus). Klíšťata jsou usmrcena obvykle během 48 hodin po kontaktu s fipronilem. Pokud jsou však už klíšťata některých druhů přítomna (Dermacentor reticulatus) v době aplikace přípravku, nemusí dojít k usmrcení všech klíšťat během prvních 48 hodin.

Detailní informace

Balení: S (2-10KG)
Na dotaz | 1/1271
85 Kč
Balení: M (10-20KG)
Na dotaz | 1/1272
115 Kč
Balení: L (20-40KG)
Na dotaz | 1/1273
129 Kč
Balení: XL (NAD 40KG)
Na dotaz | 1/1274
140 Kč

Detailní popis produktu

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek.
Roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psy S, M, X, XL.

Léčba napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus sanguineus a Ixodes ricinus).
Blechy budou usmrceny během 24 hodin. Insekticidní účinnost proti novému napadení dospělými blechami přetrvává po dobu 8 týdnů.
Délka akaricidního účinku proti klíšťatům přetrvává po dobu 4 týdnů (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus).
Klíšťata jsou usmrcena obvykle během 48 hodin po kontaktu s fipronilem. Pokud jsou však už klíšťata některých druhů přítomna (Dermacentor reticulatus) v době aplikace přípravku, nemusí dojít k usmrcení všech klíšťat během prvních 48 hodin.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: