ALAVIS KOMPLEX 90tbl. + ALAVIS Single 60tbl.

Kód: 1/1717
Neohodnoceno
Značka: ALAVIS
749 Kč
Momentálně nedostupné
Výhodné balení přípravků ALAVIS™ Kloubní výživa a ALAVIS™ Single. ALAVIS™ - Intenzivní výživa kloubů - kloubní výživa obsahuje látky glukosamin a chondroitin sulfát v potřebném množství pro výživu kloubních tkání, dlouhodobě zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost kloubní chrupavky. 1 tableta obsahuje 500mg Glukosamin sulfátu a 400mg Chondroitin sulfátu. Velikost balení: 90 tablet ALAVIS™ Single - Proti zánětu a bolesti - obsahuje 1000 mg MSM v jedné tabletě. MSM je organicky vázaná síra a má své uplatnění jako doplněk léčby při zánětu a bolesti kloubů (artróza, artritida), vazů, šlach a svalů. Podávání je vhodné i v poúrazových a pooperačních stavech. Velikost balení: 60 tablet

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodné balení přípravků ALAVIS™ Kloubní výživa a ALAVIS™ Single.

ALAVIS™ - Intenzivní výživa kloubů - kloubní výživa obsahuje látky glukosamin a chondroitin sulfát v potřebném množství pro výživu kloubních tkání, dlouhodobě zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost kloubní chrupavky. 1 tableta obsahuje 500mg Glukosamin sulfátu a 400mg Chondroitin sulfátu.

Velikost balení: 90 tablet

ALAVIS™ Single - Proti zánětu a bolesti - obsahuje 1000 mg MSM v jedné tabletě. MSM je organicky vázaná síra a má své uplatnění jako doplněk léčby při zánětu a bolesti kloubů (artróza, artritida), vazů, šlach a svalů. Podávání je vhodné i v poúrazových a pooperačních stavech.

Velikost balení: 60 tablet

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a výživa pro psy Náchod
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: