DEVORA

DEVORA – Ultraprémiové krmivo pro psy a kočky

Protože je milujeme a respektujeme jejich nutričních potřeby, vytvořili jsme pro naše mazlíčky krmiva DEVORA. DEVORA je ultra-prémiové kompletní krmivo skládající se z kombinace pečlivě vybraných nových a rozdílných zdrojů živočišných bílkovin a prospěšných rostlinných produktů, originální receptury ctí přirozenou potřebu psů jako masožravců.

DEVORA – MONOPROTEINOVÁ KRMIVA BEZ OBILOVIN  

Nadměrné škrábání, kožní podráždění a žaludeční potíže u psů jsou často příznaky potravinové alergie. Tyto alergie mohou být způsobeny, buď určitým typem živočišných bílkovin, nebo obilovinami které se v současných krmivech vyskytují. Řešením je odstranění vybraných přísad z krmiv DEVORA, které jsou známé jako potenciální alergeny, a použití jednoho zdroje živočišných bílkovin doplněný o prospěšné rostlinné složky. Ve výsledku tak mají krmiva DEVORA hypoalergenní vlastnosti.

DEVORA - perfektní krmiva pro všechny psy

Krmiva DEVORA  - GRAIN FREE & SINGLE PROTEIN

 1. Obsahují jediný zdroj živočišných bílkovin pro snížení šance na potravinové alergie.
 2. Pečují o přirozené požadavky psů jako masožravců, tím že obsahují vysoké procento živočišných bílkovin, jako hlavní složky, a jsou doplněné o čerstvé maso.
 3. Všechny receptury jsou bez obilovin.
 4. Obsahují esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a krásný, lesklý vzhled chlupů.
 5. Mají výjimečnou chuť a jsou snadno stravitelné.
 6. Jedná se o receptury výhradně z přírodních složek, bez barviv, umělých dochucovadel a chemických konzervačních látek.

 

Krmiva DEVORA – SEMI MOIST polovlhká

 1. Mají jedinečnou chuť a granulky jsou měkké, žvýkací.
 2. Jsou doporučena pro psy s příznaky intolerance nebo potravinové alergie
 3. Dodržují přirozenou potřebu psů jako masožravců, obsahují 58% živočišných složek a čerstvé maso je v nich hlavní složkou.
 4. Obsahují esenciální mastné kyseliny Omega 3 a 6 pro zdravou kůži a krásný, lesklý vzhled chlupů.
 5. Jedná se o receptury výhradně z přírodních složek, bez barviv, umělých dochucovadel a chemických konzervačních látek.

 

Žádné produkty značky DEVORA nebyly nalezeny...