ESSENTIAL FOODS

Krmiva Essential Foods. Pro psí život essenciální

Pokud si váš pes potrpí na vysoký standard kvality, která navíc senzačně uspokojí chuťové buňky, pak jsou krmiva Essential Foods tou správnou volbou. Maso, ryby, ovoce, zelenina, bylinky, vše z 95 % vyprodukované čistým britským venkovem. 65 % každého balení je čistě živočišného původu, zbytek tvoří zelenina, ovoce, semínka a bylinky. Essentialfoods neobsahuje žádné obiloviny. Tradiční anglická krmiva, která dodají vašemu psovi chuť a energii do života!

Krmiva Essential Foods téměř výhradně z lokální produkce britských ostrovů nabízejí tradiční chuť svěžího ostrovního venkova v každém balení. Od anglických řek přes velšská údolí po skotské vysočiny, všechna tato místa lze okusit v krmivech Essential Foods. Ty skrývají unikátní ingredience, jako je daněk, pstruh z řeky Avony, skotské kuře nebo pstruh, britské jehněčí, divočina anebo slavná Gressinghamská kachna.

Všechna balení Essential Foods jsou založena na tzv. principu optimalizace chování (BOF), dle kterého je krmivo vyvinuto tak, aby simulovalo přirozené stravování vašeho psa. BOF zajistí správnou hladinu cukru v těle. Vysoký podíl čerstvého masa stimuluje psí instinkty a nízká teplota zpracování zaručí perfektní výživové hodnoty. Lesní bobule, semínka a bylinky zase napodobují obsah žaludku přirozené kořisti v divočině a konzistence krmiva je ideální pro důkladné rozžvýkání před spolknutím. Výsledky jsou neuvěřitelné. Bylo prokázáno, že krmiva Essential Foods nesporně napomáhají mentální rovnováze psa, když u některých jedinců byla pozorována dramatická změna v jejich chování. Jednoznačným cílem Essential Foods je zvýšit kvalitu života nejlepšího přítele člověka a tím i prostředí, ve kterém všichni žijeme.

8 položek celkem
Essential Foods Contour 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 350 Kč

Essentialfoods Contour - první kompletní bezobilná dieta na trhu, vhodná pro kastrované psy, či pro psy s nadváhou.

2/668
Essential Foods Stamina 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč

Essentialfoods Stamina - kompletní krmivo pro vysoce aktivní psy všech plemen bez obilovin.

2/667
Essential Foods Older 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 350 Kč

Essentialfoods Older - kompletní krmivo upravené a vhodné pro starší psy bez obilovin. Krmivem Older doporučujeme krmit v době kdy pes...

2/666
Essential Foods Estate Living 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 370 Kč

Essentialfoods Estate Living - kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin.

2/665
Essential Foods Nautical Living 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 490 Kč

Essentialfoods Nautical Living - kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin.

2/664
Essential Foods Superior Living 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 270 Kč

Essentialfoods Superior Living - kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen.

2/663
Essential Foods Beginning Large 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 370 Kč

Essentialfoods Beginning Large Breed - kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více, jak 15kg bez obilovin.

2/662
Essential Foods the Beginning 12,5 kg
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč

Essentailfoods Beginning - kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti max. 15kg.

2/661

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem