HOT DOLL

První erotická hračka pro psy - psí milenka HOT DOLL

Hot Doll psí milenka je unikátní hračka s nadčasovým designem vyvinutá francouzskými návrháři agentury Feel Addicted a je vyráběná ve Francii.

Proč dopřát svému psovi erotickou pomůcku?

Hot Doll - umělá fenka nebo také psí milenka je pro mnohé majitele a jejich psy velkým překvapením. Přiznejme si však, jakkoli puritánský názor máme, že i psi mají své sexuální potřeby, které se snaží uspokojovat různým způsobem. V lepším případě se pejsek naučí řešit své touhy pomocí polštáře, nebo plyšové hračky, v tom horším obtěžuje své majitele, sousedy nebo návštěvy naskakováním na nohu. Neuspokojení a dlouhodobá frustrace ze sexuálního napětí může vést i k agresi.
Hot Doll je navržena tak, aby poskytovala maximální komfort a hygienu při používání a svým designem nepobuřovala a zapadla do každé domácnosti zároveň jako zajímavá dekorace.

Obsah balení Hot Doll

  • 1x Hot Doll černé nebo bílé barvy s gumovými zakončeními na čenichu a tlapkách (lze samostatně dokoupit - na objednávku)
  • 1x silikonová náhradní vagína (lze samostatně doobjednat)
  • 1x záslepka zadního otvoru v barvě hračky
  • 1x podrobný návod k použití a údržbě

Velikost Hot Doll psí milenky a její varianty

Hot Doll se vyrábí v jedné velikosti, dle informací výrobce je vhodná pro psy s kohoutkovou výškou od 22 do 46cm. Můžete ji mít v barvě černé nebo bílé, vždy s oranžovými prvky.

Hot Doll je světový unikát

Ano, Hot Doll je jedinečná sexuální hračka pro psy na světě. V zemi původu a v mnoha dalších zemích světa se Hot Doll těší velké publicitě a popularitě. Byla také vystavována na největších designérských veletrzích ve Francii, Německu, Itálii a Belgii.

1 položek celkem
Hot Doll - psí milenka - pro psy od 22 do 46cm
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
5 690 Kč

Hot Doll - první erotická hračka pro psy! Je to unikátní hračka s nadčasovým designem vyvinutá francouzskými návrháři agentury Feel...

2/506

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem