JOSERA

Webová stránka značky: JOSERA

JOSERA - O KRMIVU

JOSERA je středně velká rodinná firma se sídlem v německém regionu Odenwald. Už 70 let působí na trhu jako specialista na prvotřídní krmivo pro domácí mazlíčky. Jejím typickým rysem je důraz na udržitelnost přírodního prostředí a také udržitelnost vztahů mezi firmou Josera a jejími partnery.

Vývoj produktů – pro naše čtyřnohé mazlíčky jen to nejlepší.

Dobré krmivo nejen musí vašim čtyřnohým přátelům chutnat, ale také musí být lehce stravitelné a musí splňovat jejich potřeby. Z toho důvodu je složení všech vysoce kvalitních produktů JOSERA vyvíjeno týmem sestaveným z výživových specialistů jak z vědeckého, tak obchodního sektoru, kteří během procesu pracují s nejmodernějšími informacemi.

Nejlepší vstupní suroviny – základ naše záruka kvality

Co se týče našeho prvotřídního krmiva pro psy, máme ty nejvyšší standardy pro výběr super kvalitních, přírodních a zdravých ingrediencí. V našich produktech řady Super Premium nepoužíváme žádné geneticky modifikované ingredience, pšenici ani sóju či barviva, dochucovadla a konzervanty. Tyto nároky na kvalitu si smluvně potvrzujeme i u našich dodavatelů. Všechny masové složky v našem krmivu pro psy i kočky jsou samozřejmě získávány ze zvířat stejně vhodných pro konzumaci člověkem. Abychom pomohli chránit světová loviště lososa, používáme jako ingredience jen ty ryby, které pocházejí z evropských kontrolovaných vodních kultur. Navíc pro výrobu krmiva pro domácí mazlíčky JOSERA preferujeme regionální zdroje surovin.V laboratořích JOSERA  dodržujeme nejvyšší zásady bezpečnosti

V JOSERA dbáme na to, aby naše produkty vykazovaly prvotřídní kvalitu, a neměly žádné nedostatky. Proto v našich laboratořích testujeme suroviny, ještě než je začneme zpracovávat. Tyto testy mají velmi přísná pravidla a standardy prvotřídní kvality. Hotové produkty jsou testovány znovu, a až potom odcházejí k našim zákazníkům. V naší laboratoři spolupracují chemici, biologové a laboratorní asistenti, kteří všichni bedlivě kontrolují nutriční hodnoty, chuť a špičkovou kvalitu krmiva pro vaše mazlíčky. Můžete se vždy spolehnout na to, že v JOSERA pro vás připravujeme krmivo, které má všechny výhody dobře stravitelné, nedráždivé potravy bohaté na živiny, která maximálně podpoří zdraví a svěžest vaší čtyřnohé společnosti. Dobrá výživa udržuje kůži vašich mazlíčků zdravou a srst lesklou. Jsme odhodláni pracovat na tom, aby naše produkty předčily všechny ostatní v kvalitě a výživové hodnotě. Proto mimo povinné kontroly zveme pravidelně navíc ještě nestranné kontrolory.

JOSERA – udržitelnost napříč veškerou produktovou nabídkou

Všechno, co děláme, je ovlivněno naším smyslem pro zodpovědnost vůči lidem a vůči budoucím generacím, vůči zvířatům a vůči životnímu prostředí. Veškerá elektřina, kterou využíváme na svou produkci, patří do kategorie „zelená elektřina“ z obnovitelných zdrojů. Naše vlastní železniční trať, která dopravuje náklad do místní stanice, nám každý rok ušetří 4 000 cest nákladními auty. To pomáhá redukovat hustotu dopravy na silnicích a znamená také úlevu jak lidem žijícím v okolí, tak i životnímu prostředí.

Součástí sídla JOSERA, které je v Kleinheubachu (Bavorsko v Německu), má plně automatizovaný sklad, který je postavený z překližky, a nikoliv z oceli. Záleží nám také na obnovitelnosti obalových materiálů. Proto používáme ekologický papír, nebo recyklovatelný polyetylen. Abychom zajistili nepřetržitou vysokou kvalitu našich výrobků, klademe důraz také na udržování dlouhodobých a spolehlivých vztahů s našimi obchodními partnery. Rodinná firma JOSERA je přesvědčená o svém odhodlání vyrábět zdravé výživné krmivo, využívat udržitelné výrobní procesy s ohledem na jejich cenu, a provádět efektivní kontrolu kvality. Na to se můžete spolehnout.

 

Žádné produkty značky JOSERA nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení